مقالات در زمینه طراحی و ساخت سایت و همچنین دامنه و هاستینگ

در صورتی که کار طراحی وب سایت شما خوب پیش می رود و همه مشتریان شما راضی هستند می بایست مواردی را انجام دهید تا این کسب و کار شما ادامه یابد.

این مقاله راه هایی برای توسعه و بهتر نمودن یک شرکت طراحی سایت می باشد.

با سایر مشاغل شریک شوید

با چه شرکت های دیگری مشتریان شما کار می کنند. می توانید با آن شرکت ها شریک شده و نیازهای مشتریان خود را در محدوده وسیع تری پوشش دهید.

در اینجا شرکت هایی که ممکن است مشتریان شما به جز شما با آنها فعالیت نمایند را بیان می نمایم:

 • راه حل های انفورماتیک
 • سرویس های حسابداری
 • بنگاه های تجاری
 • طراحی گرافیک
 • وب هاستینگ
 • مجموعه های تجاری محلی
 • گروه های صنعتی

ایجاد سیستم ارجاع

سیستمی را طراحی نمایید که در صورتی که شخصی سایتی را جهت طراحی به شما معرفی نمود به آن شخص تخفیف و هزینه بازاریابی داده شود. این مورد را سیستماتیک نمایید به صورتی که معرفی کنندگان شما بتوانند مبلغ قابل توجهی از معرفی شما درآمد کسب نمایند.

تنها کاری که می بایست انجام دهید این است که در سایت خود سیستم بازاریابی راه اندازی نمایید تا توسط آن اشخاصی را که توسط سایر اشخاص معرفی می شوند را شناسایی نمایید.

در صورتی که در سایت خود کالاهای خاصی نیز به مانند پلاگن های وردپرس و جوملا و یا هاستینگ به فروش می رسانید می توانید از نرم افزارهای خاصی به مانند Google Affiliate Network و Commission Junction جهت ایجاد سیستم معرف خود کمک بگیرید.

برای راه اندازی سیستم معرفی مشتری خود موارد زیر را در ذهن داشته باشید:

 • آن را ساده طراحی نمایید. به طوری که هر کسی بتواند از آن استفاده نماید و نیاز به آموزش نداشته باشد.
 • سیستم پرداخت خود را آسان نمایید. سیستم پرداخت خود را به گونه ای ساده طراحی نمایید که در صورتی که شخصی مشتری معرفی نمود بتوانید مبلغ آن را به راحتی از شرکت شما دریافت نماید.
 • به آن ها اطلاعات ارجاعی ارائه نمایید تا شرکت شما را به خوبی معرفی نماید. می توانید به آنها آیتم های تبلیغی به عنوان مثال تی شرت، لیوان و ... ارائه نمایید.
 • در تماس باشید. سعی نمایید با معرف های خود به طور مستمر در تماس باشید و آن ها را در جریان اخبار کار خود بگذارید و راه حل هایی جدید برای افزایش در آمد ارائه نمایید.
منبع:
+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم آبان 1392 ساعت 13:13 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

طراح وب گوگل ابزار جدید گوگل برای طراحی سایت و نرم افزار تحت وب با کد نویسی html5 می باشد که به طراحان اجازه ساخت سایت با قابلیت استفاده از فایل های مدیا در حد زیاد را می دهد. آیا می توانید از آن در طراحی سایت های جدید خود استفاده نمایید؟

بزرگ موتورهای جستجو این ابزار را برای شما طراحی نموده تا توسط آن به راحتی سایت خود را طراحی نمایید.

گوگل اعلام نموده ابزار ساخت سایت و برنامه وب خود را با نام طراح وب گوگل به زودی منتشر خواهد نمود که این برنامه از html5 برای ایجاد صفحه استفاده می نماید.

به طوری که اعلام شده - در این مقاله که توسط تیم گوگل نوشته شده اولین هدف گوگل از راه اندازی این ابزار برای اشخاصی می باشد که می خواهند از طریق سایت تبلیغات آنلاین راه اندازی نمایند.

سیستم تبلیغات

در این مقاله همچنین آمده که طراح وب گوگل به همراه DoubleClick Studio - یک سیستم تبلیغات برای شرکت ها- و AdMob, راه حل تبلیغاتی گوگل برای موبایل, که از طریق آن به راحتی می توان سایت هایی با کدینک html5 برای پلت فرم های مختلف پیاده سازی نمود آمده.

با توجه به اینکه همه می دانیم گوگل اکثر درآمد خود را از طریق تبلیغات دست می آورد دور از ذهن نبوده که گوگل چنین نرم افزارهایی را در سیستم اضافه نماید، البته گوگل اعلام نموده این سیستم را صرفا برای ساخت وب سایت و برنامه های وبی ایجاد نموده است.

طراح وب گوگل برای چند ماه دیگر منتشر خواهد شد و گوگل تمام تلاش خود را نموده تا این نرم افزار سیستم بسیار مناسب و راحتی برای امور تبلیغاتی اشخاص و شرکت ها باشد.

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/674-ابزار-جدید-گوگل-برای-ساخت-وب-سایت.html

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم آبان 1392 ساعت 16:43 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

آدرس بالا تعدای از طرح های وب پیاده سازی شده دارکوب برای مشتریان می باشد. طراحی سایت دارکوب در روند طراحی سایت خود ابتدا طرح اولیه وب سایت را آماده نموده و سپس نظرات و ویرایش های کارفرما را در طرح های بعدی ارائه شده خود ارائه می نماید.
منبع:
+ نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم آبان 1392 ساعت 10:48 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

در صورتی که ساخت سایت فروم خود را توسط phpbb انجام داده اید و همچنین فایل زبان فارسی آن را نصب نموده اید ولی همچنان تاریخ های سایت شما میلادی می باشد، می توانید با تاریخ انجمن خود را توسط دستورالعمل زیر فارسی نمایید:

قبل از هر موردی نیاز دارید ماژول auto mod را در سیستم phpbb خود نصب نمایید. برای این کار کافی است را از آدرس زیر دانلود نموده و سپس بر روی وب سایت انجمن خود نصب نمایید:

https://www.phpbb.com/customise/db/official_tool/automod/

پس از دانلود فایل کافی است فایل را باز نموده و محتوای پوشه root فلدر auto mod را در شاخه اصلی سایت فروم phpbb خود بارگذاری نمایید و سپس فلدر install فروم خود را توسط مرورگر مرور نمایید. به عنوان مثال در صورتی که سایت فروم شما در آدرس http://joomir.com نصب شده باشد می بایست آدرس آدرس سایت/install را توسط مرورگر باز نمایید. پس از باز نمودن آدرس مورد نظر نصب auto mod آغاز شده و مراحل نصب را می بایست انجام دهید. پس از نصب فلدر install را از وب سایت خود حذف نمایید.

پس از نصب auto mod کافی است فایل مود تاریخ هجری شمسی را از آدرس زیر دانلود نموده:

http://phpbb.maghsad.com/phpbb-maghsad-mods/phpbb-t7176.html

و سپس از طریق تب auto mod اضافه شده در کنترل پنل مدیریت مورد تاریخ فارسی را نصب نمایید. در این مرحله در صورتی که خطایی رخ داد بر روی کلید force install کلیک نمایید.

همچنین در صورتی که در مرحله بعد مجددا خطایی رخ داد فایل jalali_true_format.php موجود در پوشه مود تاریخ هجری شمسی phpbb را در فلدر include کپی نمایید.

سپس به تنظیمات فروم مراجعه نموده و نوع نمایش تاریخ را برای نمایش درست تاریخ فارسی تنظیم نمایید.

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/732-فعال-کردن-تاریخ-فارسی-هجری-شمسی-انجمن-phpbb.html

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم آبان 1392 ساعت 10:27 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

در صورتی که قالب سایت خود را در نرم افزار فتوشاپ و یا سایر نرم افزارهای گرافیکی طراحی نموه اید و قصد دارید قالب جوملای آن را انجام دهید طراحی سایت دارکوب فایل psd و یا هر نوع فایل سورس شما را تبدیل به قالب جوملا می نماید. هزینه پیاده سازی قالب جوملای تک زبانه 200 هزار تومان و هزینه اجرای قالب دو زبانه 300 هزار تومان می باشد. منظور از دو زبانه قالبی است که دو جهت راست به چپ و چپ به راست قالب در آن دیده شده باشد. کلیه قالب های دارکوب به صورت دایو بیس و مطابق با استانداردهای جوملا و w3c طراحی می گردد. پس لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید. برای پیاده سازی قالب از فایل psd شما بهتر است لایه بندی قالب نیز در فایل فتوشاپی شما موجود باشد. قالب پیاده سازی خود را سعی نمایید قالب صفحه اصلی و قالب سایر صفحات ایجاد نمایید. در صورتی که فایل قالب سایر صفحات داده نشود طراحی سایت دارکوب قالب سایر صفحات را براساس استاندارهای طراحی وب طراحی خواهد نمود. امکان ساخت قالب شما برای تمامی نسخه های جوملا 3و2.5و1.7و1.6و1.5 و 1 می باشد و قالب بر اساس ماژول ها و پلاگین های موجود در سایت رسمی جوملا پیاده سازی می گردد. در صورتی که قالب درخواستی نیاز به طراحی فلش داشته باشد هزینه طراحی فلش توسط طراح فلش به صورت جداگانه دریافت می گردد.

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/طراحی-سایت-جوملا/item/665-تبدیل-فایل-psd-فتوشاپ-به-قالب-جوملا.html

+ نوشته شده در شنبه بیست و پنجم آبان 1392 ساعت 11:10 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر