مقالات در زمینه طراحی و ساخت سایت و همچنین دامنه و هاستینگ
چگونه تیم خدمات طراحی وب سایت به مانند یک پدر عمل می نماید

هر شخصی یک پدر دارد

این انسان های خاص که باعث پا گذاشتن شما در این دنیا هستند یکی از سخت ترین مشاغل دنیا را دارند. آنها هر روز با شما هستند تا پاسخ گوی مشکلات شما باشند، زمانی که شما سرما خورده اید از شما مراقبت می نمایند، به شما در کارها مشورت می دهند تا بهترین انتخاب را نمایید، و زمانی که قصد دارید درد دل نمایید آغوش آنها برای شما باز است.

گروه پشتیبانی دارکوب تمام تلاش خود را بر آن داشته تا به مانند یک پدر درستی عملکرد سایت های تحت پشتیبانی خود را تضمین نمایید و برای نیل به این هدف با توجه به افزایش تعداد پروژه های خود اقدام به جذب نیروهای پشتیبان جدید می نماید و پیوسته در حال انجام مطالعات و تحقیقات به جهت ارائه آخرین متدهای طراحی سایت و بهینه سازی می باشد. در زیر برخی از موارد را برای شما بیان می نماییم که چرا انجام امور پشتیبانی وب سایت به مانند نگهداری پدر از فرزند می باشد.

مشکلات را حل می نماید

همانظور که یک پدر از فرزند خود مراقبت می نماید و مشکلات را رفع می نماید گروه پشتیبان وب سایت نیز در صورت بروز مشکل و به محض متوجه شدن موضوع مشکلات سایت را برطرف می نماید. امروزه سایت ها در معرض تهدید جدی هکرها، رقیبانی بد و نرم افزارهای مخرب هستند که تلاش می نمایند سایت را غیر فعال نمایند و در صورتی که پشتیبانی قوی وجود نداشته باشد تا از وب سایت در برابر این تهدیدها مراقبت نمایند سایت از کار خواهد افتاد. ممکن است تنظیمات سرور پس از مدت زمانی عوض شود که کدی که قبلا بر روی سرور به درستی عمل می نمود هم اکنون خطا داشته باشد و باعث عدم لود شدن سایت گردد. گروه پشتیبان وب سایت می بایست کد جدید را برای کارکرد صحیح در تنظیمات جدید پیاده سازی نماید.

همه موارد را به خاطر می سپارند

پدران همه چیز کودکان خود را به خاطر می سپارند، به مانند گروه خونی، علاقه مندی ها و ... و در صورتی که حتی چند فزند داشته باشند می توانند این موارد را برای هر یک از کودکان خود تفکیک نمایند. دارکوب نیز همه موارد مشتریان خود را به خاطر می سپارد و از سرور قابل اطمینان برای میزبانی پروژه های خود استفاده می نماید. رمز ها را در مکانی مطمئن ذخیره می نماید و لازم نیز نگران فراموشی رمزهای خود باشید. دارکوب پیوسته از سایت های طراحی شده خود پشتیبان تهیه می نماید تا زمانی که برای سایت مشکلی به وجود آمد قابلیت بازیابی وب سایت را داشته باشد.

در تکالیف کمک می نمایند

زمانی که در درسی مشکل داشته باشید به پدر خود مراجعه می نماید تا مشکل را برای شما تشریح نماید. ما به شما در نگهداری وب سایت کمک می نماییم و روش های درست نگهداری وب سایت را به کارفرمایان خود آموزش می دهیم. حالا که صاحب وب سایت هستید برای آنکه از وب سایت خود بهترین نتیجه را بگیرید می بایست اصول و قواعد نگهداری وب سایت خود را رعایت نمایید. به عنوان مثال می بایست وب سایت خود را به روز نگهدارید و با قواعد خاصی به آن مطالب جدید اضافه نمایید. دارکوب شما را در انجام این مهم یاری می نماید.

پندهای لازم را می دهد

پدرها بهترین ها را می دانند. زمانی که شما در مسئله ای نیاز به مشورت داشته باشید پدر شما بهترین گزینه پیش روی شماست. تیم خدمات پشتیبانی دارکوب پیوسته در کناری شماست تا با توجه به بودجه خود بهترین نتیجه را از وب سایت طراحی شده خود بگیرید. دارکوب با توجه به سابقه 13 ساله خود در زمینه طراحی سایت بهترین مشاوره ها را در زمینه موفقیت در وب به شما می دهد زیرا که در این سالیان روند شکل گیری پروژه های موفق و نا موفق را به عینه دیده است.

در پایان

دارکوب مشتریان خود را بسیار دوست دارد و تنها هدف ما موفقیت مشتریان در زمینه کسب و کار وب می باشد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا به مانند پدری که از فرزند خود مراقبت می نماید و او را به سمت بهترین ها سوق می دهد پروژه های خود را با توجه به امکانات موجود به سمت بهترین نتیجه ها هدایت نماید.

در پایان روز پدر را به تمای پدران عزیز مخصوصا پدر عزیز خودم تبریک عرض می نمایم.

سورس:

 تیم خدمات طراحی وب سایت به مانند یک پدر عمل می نماید

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1393 ساعت 3:30 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

خداحافظی با 5 مورد از روش ها و گرایش های طراحی وب سایت

پیوسته گرایش های بسیاری به وجود می آیند و از بین می روند و مخصوصا در صنعت طراحی سایت که می بایست برخی از گرایش ها و روش ها را که امروزه کاربرد چندانی ندارند را کنار بگذاریم. در صورتی که شما روش های قدیمی را کنار نگذارید و سراغ استفاده از روش های جدید نروید از سایر رقبای خود عقب خواهید ماند زیرا که طراحی وب سایت پیوسته در حال تغییر و رشد است. در بخش زیر پنج گرایش قدیمی را که امروزه دیگر طرفدار کمتری دارند را معرفی می نمایم. بهتر است در طراحی جدید خود با این موارد خداحافظی نمایید.

نسخه موبایلی وب سایت

به جای ساخت نسخه موبایلی برای وب سایت که به این گونه طراحی میشد که سایتی مختص موبایل طراحی میشد، امروزه طراحی ریسپانسیو اولیت بیشتری دارد. طراحی رسپانسیو نوعی از طراحی نسخه موبایلی وب سایت می باشد که در آن یک سایت برای تمامی دستگاه ها در نظر گرفته می شود و توسط CSS رزولوشن سیستم کاربر معین شده و نمایش مورد قبول برای رزولوشن و سیستم مورد نظر ایجاد می گردد. امروزه در حدود 55 درصد از کاربران از موبایل برای مرور و خرید از وب استفاده می نمایند و در صورتی که سایت سازگار با موبایل طراحی گردد مشتریان بسیاری قادر خواهند بود تا از موبایل عملیات های لازم سایت شما را انجام دهند. در طراحی ریسپانسیو در صورتی که کاربری با رزولوشن های مختلفی وارد سایت شود صفحه مطابق با اندازه صفحه نمایش سازگار می گردد به طوری که کاربر به راحتی بتواند مطالب سایت را بدون نیاز به زوم و یا اسکرول صفحات مطالعه نماید. گوگل همچنین ارجحیت طراحی ریسپانسیو را نسبت به سایر روش های طراحی نسخه موبایلی وب سایت اعلام نموده است (http://searchenginewatch.com/article/2308069/Googles-Matt-Cutts-Responsive-Design-Wont-Hurt-Your-SEO).

برای طراحی سایت موبایلی به صورت رسپانسیو کلیک نمایید.

سایت های فقط متنی

امروزه استفاده از مدیاها در سایت ها بیشتر شده و این به دلیل پشتیبانی بیشتر مرورگرها از فایل های مدیا و افزایش سرعت اینترنت می باشد. در نتیجه به جای آنکه تمام مطلب خود را توسط متون بیان نمایید می توانید از ویدئو، تصاویر و فایل های انیمیشن برای تکمیل مقاله خود استفاده نمایید. امروزه کاربران بر مدیاها بیشتر اطمینان می نمایند. در حقیقت کاربران با گرافیک ها، تصاویر، ویدئو ارتباط بهتری برقرار می نمایند و مقاله تاثیر بهتری خواهد داشت. بنابراین سعی نمایید در مقاله خود از جنبه های بصری وب نیز استفاده نمایید.

روش های سیاه سئو

برای سال ها سئو بخش مهمی از طراحی وب بوده است. گوگل برای ارائه بهترین نتایج به جستجو گران خود پیوسته الگوریتم های خود را بهینه سازی نموده است و بنابراین سئو کاران همیشه می بایست خود را در جریان اخبار سئو نگاه دارند. تمرکز بر روی کلمات کلیدی هم اکنون به طور کامل از موتورهای جستجو خارج شده و هم اکنون می بایست تمرکز خود را بر ارائه مفیدترین مطالب به کاربران خود بگذارید. هم اکنون زمان آن رسیده تا با مطالب متمرکز بر روی کلمات کلیدی خداحافظی نموده و مطالب مفید و مورد نیاز کاربران خود را تامین نمایید. در حقیقت سئو از بین نرفته بلکه برخی از مواردی که قبلا در موتورهای کارساز بود و جزو روش های سیاه سئو بود هم اکنون دیگر کارامد نیستند. در حقیقت دیگر نیاز نیست بر الگوریتم های گوگل تمرکز نمایید بلکه می بایست تمرکز خود را بر روی ارائه بهترین مطالب به بهترین شکل ممکن به کاربران خود قرار دهید.

تبلیغات کلیکی به روش قدیمی

تبلیغات کلیکی نیز در حال تغییر می باشد. تکنولوژی به ما کمک می نماید تا تبلیغات خود را برای مخاطبان مورد نظر خود نمایش دهیم. با تبلیغات کلیکی هوشمند تر شما مشتریان و موقعیت آنان را مشخص می نمایید و مخاطبان مناسب تری خواهید داشت. هم اکنون با تبلیغات کلیکی جدید شما قادر خواهد بود آن دسته از کاربرانی را بیابید که به خدمات و محصولات شما نیازمندند و حتی مشخص نمایید این کاربران در کدام محدوده جغرافیایی هستند. این نوع تبلیغات کلیکی نتیجه بسیار بیشتری به نسبت تبلیغات کلیکی بی هدف قبلی برای شما خواهد داشت، زیرا که تبلیغات شما به کاربرانی نمایش داده می شود که با آن نیازمندند.

خوش آمد گویی به طراحی دو بعدی

طراحی سایت پیوسته در حال تغییر می باشد. اپل و اندرویید پیوسته در تلاش برای نمایش تصاویر با کیفیت بالا هستند. هم اکنون زمان طراحی های زیر 200 ppi از میان رفته و جای خود را به نمایش retina داده. هم اکنون سبک طراحی ها به طور کلی عوض شده و بر پایه طراحی دو بعدی می باشد که این نوع طراحی به دلیل نمایش بهتر سایت در مرورگرهای موبایل و تبلت و همچنین کاربر پسند بودن آن انتخاب شده. در حقیقت کاربران ارتباط بهتری با وب سایت هایی که با ایده طراحی دو بعدی طراحی می شوند برقرار می نمایند. به جای استفاده از سایه ها و گرافیک های سه بعدی هم اکنون از رنگ ها برای تفکیک موارد از یکدیگر استفاده می گردد. در طراحی های جدید از گرادیانت ها و سایر گرافیک های قدیمی خبری نیست و نوع طراحی جدید بر ارائه مطالب به بهترین و ساده ترین روش در وب سایت می باشد. برای رویت نمونه های قالب های فلت کلیک نمایید.

منبع: http://www.forbes.com/sites/ilyapozin/2014/05/15/let-it-go-say-farewell-to-these-5-web-design-trends

سورس:

5 مورد از روش ها و گرایش های طراحی وب سایت

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و دوم خرداد 1393 ساعت 3:30 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

 

سرعت هاست به مدت زمانی که خدمات سرویس هاستینگ طول می کشد تا درخواست انتقال یک صفحه وب سایت را به مروگر شما انجام دهد گفته می شود. به عنوان مثال هنگامی که شما در اینترنت آدرسی را تایپ می کنید مرورگر شما این درخواست را به سرور میزبان آن صفحه می فرستد هنگامی که سرور آدرس صفحه را به رسمیت شناخت کد آن صفحه را به مروگر اینترنت شما خواهد فرستاد . اندازه گیری چگونگی سرعت آن توسط " ping " وب سایت و تجزیه و تحلیل نتایج آن میباشد.
دستور العمل
1 ) اول راه اندازی  command promptبروی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز است. دسترسی به آن از طریق کلیک کردن بروی " start" دکمه پایین صفحه نمایش سپس از انجا " run " را انتخاب کنید. در آن کلمه " cmd " را تایپ کنید تا صفحه کامند پرامپت برای شما باز شود. اگر شما نتوانستید آن رابه طور مستقیم پیدا کنید در نوار جستجوی ویندوز کلمه command prompt را تایپ کنید بعد از جستجو آن به شکل یک ینجره سیاه برای شما ضاهر خواهد شد.
2 ) در صفحه نمایش command prompt عبارت " ping yourwebsit.com " را تایپ کنید . " yourwebsit.com " همان هاست یا وب سایتی میباشد که شما می خواهید سرعت آن را تست کنید.
3 ) آمار پینگ خود را مشاهد کنید. بعد از انجام پینگ به آمار نتایج پینگ خود نگاه کنید . نتایج آمار چیزی شبیه :
Ping statistics for 11.111.111.11 :
Packets: send=4 received=4 lose=0 ( 0% loss)
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum= 170 ms, Maximum= 320 ms, Average= 259 ms”
4 ) آمار پینگ خود را ارزیابی کنید . میانگین زمان پینگ کمتر از 200 میلی ثانیه خوب است 200 تا 400 سرعت متوسط میباشد ، و 400 میلی ثانیه و بیشتر زمان پینگ ضعیف و سرعت کم میباشد. اگر زمان پینگ شما به طور متوسط 400 یا بیشتر بود دیگر گزینه های هاستینگ خود را با پینگ کردن هاست وب سایت خود توسط دیگر شرکت های هاستینگ ارزیابی کنید.
آدرس:
+ نوشته شده در دوشنبه نوزدهم خرداد 1393 ساعت 3:30 توسط طراحی سایت دارکوب یک نظر

من امروز در این مقاله به شما نشان می دهم که چگونه می توانید GoogleApp را برای ایمیل با استفاده از سی پنل پیکربندی کنید . با انجام این کار شما به گوگل اجازه مسئولیت رسیدگی به تمام ایمیل های خود را خواهید داد. شما می توانید با استفاده کمی بیشتر از 7 گیگابایت فضا یک فیلتر اسپم قدرتمند و عالی را با پلت فرم تلفن همراه داشته باشید . لطفا به خاطر داشته باشید که دیگر شما قادر به ارسال ایمیل از طریق سرورهای ما بعد از اینکه شما سیستم پست الکترونیک خود به گوگل تغییر می دهید نخواهید بود. برای استفاده از این نرم افزار گوگل شما باید یک حساب GoogleApp داشته باشید و آن را با نام دامنه خود پیکربندی کرده باشید. اگر شما در حال حاضر یک حساب GoogleApp ندارید که با نام دامنه خود تنظیم شده باشد اول به این سایت بروید ثبت نام کنید و بعدا مراحل آسان زیر را برا تایید مالکیت نام دامنه خود دنبال کنید. برای شروع وارد سی پنل خود بشوید و این مراحل را دنبال کنید : 1 ) به ایمیل بروید و بر روی GoogleApp کلیک کنید: 2 ) بر روی Configure Google Apps for Mail کلیک کنید: 3 ) نام دامنه ای را که شما می خواهید با GoogleApp پیکربندی کنید را انتخاب کنید: 4 ) نوع حساب رایگان و یا تجاری GoogleApp خود را انتخاب کنید: 5 ) بروی دکمه Continue کلیک کنید: 6 ) یک پنجره و یا تم جدید باز کنید و به صفحه GoogleApp با کلیک کردن به اینجا بروید. سپس بر روی علامت در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید: 7 ) نام دامنه خود را انتخاب کنید و بعدا Domain management را از کادر کشویی انتخاب کنید: 8 ) بروی دکمه go کلیک کنید: 9 ) در زیر Service Settings بروی Activate email کلیک کنید : 10 ) بر روی domain ownership کلیک کنید ( شما ممکن است مالکیت نام دامنه خود را در هنگام راه اندازی حساب کاربری GoogleApp تایید کرده باشید اما این تایید در اینجا پیکربندی GoogleApp خود را آسانتر می کند ): 11 ) بروی دکمه Continue کلیک کنید: 12 ) بر روی Add a DNS record to your domain’s configuration کلیک کنید: 13 ) از منوی کشویی پایین Other را انتخاب کنید: 14 ) متن کدی ( در صفحه GoogleApp ) را در جعبه تایید ( بروی صفحه سی پنل ) کپی و پست کنید: 15 ) به سی پنل خود بروید و بروی Continue کلیک کنید: 16 ) به صفحه GoogleApp خود بروید و بر دکمه Verify کلیک کنید. بعد از اینکه شما تایید را دریافت کردید می توانید این صفحه را ببندید. 17 ) از سی پنل خود بر لینک زیر کلیک کنید . این یک صفحه جدید برای شما باز خواهد کرد: 18 ) به پایین صفحه بروید و بر دکمه I have completed these steps کلیک کنید: 19 ) بروی تب Advanced tools کلیک کنید: 20 ) در زیر Authenticate email بروی Set up email authentication (DKIM) کلیک کنید: 21 ) بر روی Generate new record کلیک کنید: 22 ) DNS نام هاست خود را ( از صفحه GoogleApp ) به DNS جعبه نام هاست خود ( بروی صفحه سی پنل ) کپی و پست کنید . همچنین مقدار رکورد TXT ( از صفحه GoogleApp ) به جعبه مقدار رکورد TXT ( بروی صفحه سی پنل خود ) کپی و پست کنید . تصویر زیر این کار را برای شما واضح می کند . 23 ) بروی دکمه Continue کلیک کنید: 24 ) بر روی Start authentication کلیک کنید: تآیید معمولا تا 24 ساعت طول می کشد تا تمام شود هنگامی که تایید تمام شد شما قادر به ارسال و دریافت تمامی امیل های خود از صفحه ایمیل GoogleApp خود خواهید بود. بقیه این مقاله مراحلی را که شما باید برای سفارشی کردن زیر دامنه خود برای دسترسی آسانتر به صفحه GoogleApp دنبال کنید میباشد. 1 ) از داشبورد GoogleApp بروی Email در زیر Service Settings کلیک کنید: 2 ) در زیر Web address بروی Change URL کلیک کنید: 3 ) Custom را انتخاب کنید و زیر دامنه مورد نظر خود را وارد کنید : 4 ) بروی دکمه Continue کلیک کنید: 5 ) از سی پنل خود به Domains بروید و بروی Simple DNS Zone Editor کلیک کنید: 6 ) در زیر Add a CNAME Record مقدار CNAME ( از مرحله سوم بروی صفحه GoogleApp خود ) در Name box ( در سی پنل ) کپی و پست کنید . و بعدا CNAME address را ( از مرحله چهارم بروی صفحه GoogleApp خود ) در CNAME box ( در سی پنل ) کپی و پست کنید . شکل زیر را ببینید . 7 ) بروی دکمه Add CNAME Record کلیک کنید : 8 ) بروی صفحه GoogleApp خود بر دگمه I’ve completed these steps کلیک کنید : تمام شد GoogleApp برای امیل در حال حاظر بر روی دامنه خود پیکربندی شد .

سورس:

استفاده از وب میل google یا GoogleApp برای ایمیل

+ نوشته شده در دوشنبه دوازدهم خرداد 1393 ساعت 3:30 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر

شما در حال رفتن به تجارت الکترونیکی میباشید؟ این فوق العاده میباشد. شما با این کار در حال باز کردن و توسعه کسب و کار خود با یک فرصت خوب تجارت آنلاین الکترونیکی میباشید. شما از طریق تجارت آنلاین مشتریان بیشتری بدست خواهید آورد و فروشگاه آنلاین مثل فروشگاه واقعی نیاز به حفط و نگهداری و تلاش زیاد نخواهد داشت. بنابراین اولین چیزی که برای وب سایت تجاری آنلاین خود لازم خواهید داشت چیست؟ بیش از هر چیز شما نیاز به امنیت SSL یا لایه سوکت ایمن Secure Socket Layer خواهید داشت. SSL یک پروتکل امنیتی است که اجازه می دهد سرور با مرورگر شما یک ارتباط بسیار امن داشته باشند. شما چگونه می توانید بفهمید که یک صفحه از SSL استفاده می کنید؟ وقتی در قسمت پایین مرورگر یک قفل در هنگام دسترسی به صفحات آنها پیدا خواهید کرد. این به شما و مشتریان شما اطمینان خاطر در هنگام انجام معاملات بویژه هنگامی که آنها در حال پردازش سفارشات یا پرداخت آنلاین باشند را خواهد داد. گذشته از امنیت SSL اولین سایت تجاری آنلاین شما شماره تلفن های مجانی داشته باشد. به این ترتیب مشتری شما می تواند در مواردی که مشکلاتی پیش آید با شما تماس بگیرد. حساب های تجاری هم نیز شما باید قادر به پردازش اطلاعات گرفته شده بوسیله سبد خرید آنلاین وب سایت از مشتریان خود باشید. بعد از اینکه یک مشتری یک سفارش را از طریق سبد خرید آنلاین انجام داد تمام اطلاعات مربوط به سفارش او از جمله جزئیات کارت اعتباری او به حساب تجاری شما با امنیت کامل و خیال راحت فرستاده خواهد شد. مبلغ هزینه هم پس از انتقال موفق به حساب بانکی شما منتقل خواهد شد. یک آدرس IP خصوصی اجازه می دهد تا وب سایت شما به صورت مستقل و از طریق موتورهای جستجو بیشتر قابل مشاهده باشد. با آدرس IP خصوصی شما می توانید گواهینامه SSL را به آن نصب کنید. این IP با IP اختصاصی سرور هاستینگ متفاوت میباشد زیرا IP آدرس اختصاصی سرور را می توان هم با یک پکیج میزبان وب به اشتراک گذاشته شده یا هر پکچ میزبانی دیگر استفاده کرد. شرکت هاست بین المللی دارکوب به عنوان بهترین میزبان وب برای وب سایت های تجاری آنلاین میباشد و یکی از شرکت های بزرگ ارائه دهنده پکچ های هاستینگ برای تجارت الکترونیکی آنلاین میباشد. این شرکت از سال 2000 در کار و کسب اینترنت و هاستینگ میباشد و به 3 زبان خدمات خود را در سراسر دنیا ارائه می دهد و همچنین برای بدست آوردن اعتبار به عنوان قابل اعتمادترین و امن ترین هاست برای میزبانی وب میباشد. برای تجارت الکترونیک آنلاین شما واقعا نیاز به یک شرکت هاستینگ دارید که شما را از 3 چیز باید مطمئن کند قابلیت اطمینان امنیت و ثبات. اگر شما می خواهید یک وب سایت تجاری با موقیت و با درآمد زیاد داشته باشید هر 3 عامل بالا باید در هاستینگ وب سایت شما وجود داشته باشد. شما مطمئن باشید که این شرکت یک سرویس عالی با پکیچ های هاستینگ خود ارائه خواهد داد. پکیج های هاستینگ ما را چک کنید و هر کدام که برای نیازهای شما مناسب بود را انتخاب کنید. پکیج های هاست دارکوب با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای ویژگی ها تجارت الکترونیک آنلاین برای شما ارئه داده خواهد شد. با بسیاری از ویژگی هایی که شرکت هاست دارکوب ارائه می دهد با مقایسه با چندین شرکت ارائه دهنده خدمات هاست و میزبانی وب سرویس خدمات دارکوب و رتبه بندی این شرکت از طرف مردمی که از خدمات ما استفاده می کنند نشان می دهد که این شرکت بهترین ارائه دهنده خدمات هاست تجاری آنلاین در ایران میباشد. بهترین پکچ برای میزبانی وب سایت تجاری آنلاین پکیچ فروشگاهی دارکوب میباشد. 99.9% آپ تایم تضمین شده میباشد و در ظرف 45 روز ضمانت برگشت پول را برای مشتریان خود داریم.و سبد های خرید آنلاین ZenCart و CubeCart هم نیز برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

لینک:

فروشگاه آنلاین

+ نوشته شده در چهارشنبه هفتم خرداد 1393 ساعت 3:30 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر