مقالات در زمینه طراحی و ساخت سایت و همچنین دامنه و هاستینگ

 

یک شرکت طراحی وب سایت به نیروها و تخصص های بسیاری نیازمند می باشد علارغم آنکه ممکن است شرکت ها و گروه های تک نفره و با تعداد پایینی باشند که عملیات طراحی وب را از ابتدا تا انتها توسط یک شخص انجام دهند. در اینجا منظور یک شرکت حرفه ای طراحی وب سایت می باشد که هر بخش را توسط متخصص مربوطه انجام می دهد. در بخش زیر این تخصص ها و مشاغل را برای شما بیان می نمایم:

 

  • متخصص دامنه و هاستینگ: شخصی می بایست مسئول مدیریت ثبت و تمدید دامنه ها و همچنین ایجاد هاست جدید و تمدید آن ها باشد. برخی شرکت های طراحی وب خدمات هاستینگ را خود ارائه می نمایند و از سرور داخلی استفاده می نمایند و بنابراین نیاز به متخصص نصب و راه اندازی سرور دارند. البته سرور می بایست به صورت دائمی نگهداری شود و متخصصب بر روی آن نظارت نماید. برخی شرکت ها نیز خدمات هاست خود را از سایر شرکت های میزبانی وب تهیه می نمایند و متخصص هاستینگ مسئول یافتن سرورهای با کیفیت و ارتباط با آنهاست. زمانی که برای یکی از سایت ها مشکلی به وجود آمد متخصص هاستینگ می بایست مشکل را سریعا به پشتیبانی هاستینگ گزارش دهد. بهتر است شرکت های طراحی سایت خدمات هاست خود را از شرکت هایی تهیه نمایند که به صورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات هاستینگ فعالیت می نمایند و عملکرد خوبی دارند. دارکوب سرورهای هاست وب سایت های خود را از بهترین وب هاست های موجود تهیه می نماید.
  • طراح گرافیک وب سایت: پس از آنکه قرار داده طراحی وب بسته شده به عنوان اولین مرحله از طراحی سایت می بایست گرافیک سایت طراحی گردید. گرافیست وب سایت در ابتدا با کارفرما جلساتی برگزار نموده و در آن جلسات با کارفرمای خود تبادل نظر می نماید و سپس طرح را مطابق با نظر کارفرما پیاده سازی می نماید. عملیات ویرایش بر روی قالب وب سایت تا زمانی انجام می گردد تا کارفرما از قالب سایت راضی باشد. گرافیست وب سایت معمولا با نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ، فلش و همچنین نرم افزارهای طراحی وب نظیر frontpage, dreamweaver آشنایی کامل دارد. برخی از طراحان با تجربه تر کد نویسی html, css, javascript و حتی jquery و mootools را می دانند و می توانند از آنها در ساخت گرافیک های وبی خود استفاده نماید.
  • برنامه نویس وب سایت: پس از طراحی گرافیک سایت توسط گرافیست برنامه نویس سایت وبی را طراحی می نماید که این کار را از طریق کد زنی html و css انجام می دهد که مممکن است از نرم افزارهای طراحی وب نظیر dreamweaver برای ساخت صفحات استفاده نماید. همچنین برنامه نویس مسئول کد زنی های سمت سرور وب سایت می باشد که ممکن است به زبان PHP و یا ASP.net و یا سایر زبان های برنامه نویسی سمت سرور باشد. برنامه نویس وب سایت همچنین می بایست مسلط به جاوا اسکریپت و کتابخانه های آن نظیر jquery و mootools باشد و در AJAX می بایست تخصص کافی را داشته باشد. بهتر است برنامه نویس وب سایت دانش سئو و بهینه سازی وب سایت را بداند.
  • سئوکار و بهینه ساز وب سایت: برای آنکه وب سایت در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد می بایست متخصصی که به سئو و بهینه سازی وب سایت اشراف دارد مشکلات سئو وب سایت را رفع نماید و پس از آن کار وب سایت آغاز گردد. بازاریابی اینترنتی هم اکنون به آیتم مهمی برای شرکت ها تبدیل شده و بهینه ساز وب سایت ها برای کسب درآمد از طریق اینترنت آماده سازی می نمایند. سئو کار وب سایت علاوه بر دانش موتورهای جستجو می بایست از طراحی نیز سر رشته داشته باشد زیرا بخش مهمی از سئو در کد نویسی وب سایت می باشد. سئوکار وب سایت همچنین توصیه های لازم را برای موفقیت وب سایت به کارفرما می نماید تا بتواند از وب سایت خود کسب در آمد نماید.
  • درج کننده اطلاعات: پس از آنکه سایت به صورت کامل پیکربندی شد شخصی می بایست مطالب وب سایت را درج نماید. این شخص نیاز به دانش بالای طراحی ندارد و کافی است با مفاهیم اولیه طراحی وب و سیستم های مدیریت محتوا آشنایی داشته باشد. همچنین در صورت نیاز به ساخت تصاویر می بایست نحوه کار با نرم افزارهای ویرایش تصاویر نظیر فتوشاپ را بداند. البته خود کارفرما می تواند درج اطلاعات وب سایت را با آموزش سیستم مدیریت محتوایی که توسط طراح می بیند انجام دهد.
  • امن ساز وب سایت: پس از درج مطالب وب سایت و راه اندازی وب سایت سایت می بایست توسط متخصص امنیت وب سایت امن سازی گردد. معمولا این کار توسط انجام تنظیمات امنیتی بر روی سرور و نرم افزار انجام می گردد تا وب سایت دچار مشکلات امنیتی نگردد.
  • پشتیبان وب سایت: پس از راه اندازی وب سایت می بایست پشتیبانی گردد تا زمانی که به مشکلی برخورد و یا نیاز به به روز رسانی خاصی بود این کار انجام گردد. مراقبت از وب سایت موردی است که معمولا به آن کمتر توجه می گردد اما از اهمیت یسیار بالایی برخوردار است.
  • بک لینک ساز وب سایت: برای آنکه وب سایت در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد شخصی می بایست مسئول ایجاد بک لینک به وب سایت باشد که این شخص می بایست این کار را به ریتم خاصی و به طور دائمی انجام دهد. ایجاد بک لینک به روش درست در سایت با بالا آمادن وب سایت در نتیجه های جستجو کمک می نماید.

تخصص ها و مشاغل ذکر شده در بالا تخصص های اولیه لازم برای یک شرکت طراح وب سایت می باشد و برخی مجموعه ها دارای واحد های دیگری به مانند واحد جمع آوری اطلاعات و آنالیز هستند. دارکوب در تامین نیروهای خود از افراد با سابقه و علاقه مند به این رشته استفاده می نماید تا پروژه های خود ا در نهایت کیفیت تحویل کارفرمایان محترم خود دهد و آن ها را پشتیبانی نماید.

سورس:

نیازمندی های شرکت طراحی وب سایت

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم مهر 1393 ساعت 12:51 توسط طراحی سایت دارکوب یک نظر

 

در صورتی که قصد راه اندازی وب سایت را دارید ممکن است برای شما نیز این چالش پیش آمده باشد که از سیستم های مدیریت محتوای موجود استفاده نمایید و یا سایت را از پایه پیاده سازی نمایید. سیستم های مدیریت محتوا در حقیقت نرم افزارهایی تحت وب هستند که به شما امکان راه اندازی و مدیریت وب سایت ها را تحت وب می دهند. در بخش پایین مطلب را برای شما به طور کامل روشن می نماییم. دو نوع سیستم مدیریت محتوا وجود دارد:

 

  • سیستم های مدیریت محتوا رایگان نظیر جوملا، وردپرس، دروپال و ... که با استفاده از این نرم افزارها می توانید سایت خود را به راحتی راه اندازی نموده و به صورت آنلاین مدیریت نمایید.
  • سیستم مدیریت محتوای نوشته شده توسط شرکت های طراحی وب که برخی از شرکت ها به طور اختصاصی از سیستم مدیریت محتوای نوشته شده توسط خود استفاده می نمایند

مزیتی که سیستم های مدیریت محتوای رایگان بر غیر رایگان دارند آن است که هزینه تمام شده اجرای پروژه طراحی سایت را پایین می آورند و با توجه به امکانات بسیار موجود آنها سرعت طراحی سایت را بالا می برند و به راحتی می توانید امکانات جدیدی به آن اضافه نمایید و آن را توسعه دهید. عیبی که سیستم های مدیریت محتوای رایگان در مقابل اختصاصی دارند آن است که امنیت پایین تری نسبت به سیستم های اختصاصی دارند و آن به دلیل تعداد بالای استفاده کنندگان از این سیستم های مدیریت محتوا می باشد که با توجه به دانش بسیار از سیستم های رایگان برخی سودجویان می توانند از حفره های امنیتی این سیستم ها استفاده نموده و آن را دچار مشکل سازند. اما می توان سیستم های مدیریت محتوای رایگان را امن سازی نمود تا دچار مشکلات امنیتی نگردد. امن سازی سیستم های مدیریت محتوای رایگان می بایست حتما توسط برنامه نویسی با سابقه که آگاهی کامل از سیستم مدیریت محتوا دارد انجام گردد. هر سیستم مدیریت محتوا نیاز به کارشناس و متخصص خود را دارد بنابراین در صورتی که از سیستم های مدیریت محتوای رایگان استفاده می نماید حتما از متخصص امن سازی خبره برای امنیت وب سایت خود کمک بگیرید.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا مشخص شده تنها مزیتی که سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی در مقابل سیستم های رایگان دارند امنیت آن است که آن را هم می توانید با استفاده از امن سازی وب سایت خود برطرف نمایید و در مقابل از مزایا و امکانات بسیار سیستم های مدیریت محتوای رایگان استفاده نمایید.

کد نویسی یک سایت از پایه هزینه های یک پروژه را بسیار بالا می برد و رشد پروژه با سرعت بسیار پایینی انجام می گردد. پروژه های طراحی وب نقطه های مشترک فراوانی دارند که ضرورتی ندارد در هر پروژه دوباره بازنویسی گردند. در حقیقت کار سیستم های مدیریت محتوا آن است که نقاط مشترک سایت ها در آن تعبیه شده و لازم نیست دوباره آن را کد نویسی نمایید. به عنوان مثال تمامی پروژه های وب به سیستم مدیریت منو نیازمندند و در صورتی که شما این بخش را طراحی نموده باشید نیازی به کد نویسی مجدد آن در پروژه بعدی نیست و کافی است که مدیریت آن را در پروژه جدید خود استفاده نمایید.

امکانات اولیه و مورد نیاز در سیستم های مدیریت محتوا دیده شده و در صورتی که نیاز به امکان خاصی در وب سایت خود داشتید می توانید به راحتی آن را به امکانات سایت خود با کد نویسی اضافه نمایید. سیستم های مدیریت محتوای رایگان نظیر جوملا و وردپرس امکانات جانبی فراوانی دارند و در صورتی که امکان و قابلیت مورد نظر شما در امکانات پایه نرم افزار وجود نداشت قبل از آن که اقدام به کد نویسی جهت اضافه نمودن قابلیت جدید نمایید می بایست به بخش امکانات جانبی سیستم مدیریت محتوا مراجعه نموده و در آن بخش جستجو نمایید. معولا امکان مورد نظر خود را و یا چیزی شبیه به آن را در آن بخش خواهید یافت. در صورت یافتن امکان می توانید آن را به راحتی در سیستم مدیریت محتوای خود نصب نمایید و در صورت نبود امکان می توانید آن را در سایت خود کد نویسی نمایید.

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا متوجه می شویم به هیچ وجه نیازی نیست به صرف هزینه بسیار و کد نویسی های پیچیده بخش های مورد نظر وب سایت خود را مجددا پیاده سازی نماییم و تنها کاری که لازم است انجام دهید با استفاده از متخصص سیستم های مدیریت محتوای رایگان می توانید به راحتی و با کمترین هزینه و بالاترین سرعت سایت خود را راه اندازی نمایید. توسعه و نگهداری این نوع سایت ها نیز به دلیل اشراف اکثر برنامه نویسان به کد نویسی آن ساده تر خواهد بود و می توانید پروژه طراحی وب خود را توسط تیم برنامه نویس دیگری پشتیبانی نموده و توسعه دهید.

سورس:

استفاده از سیستم های مدیریت محتوا

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393 ساعت 14:9 توسط طراحی سایت دارکوب یک نظر

 

طراحی سایت موبایلی

امروزه کاربران بسیاری از موبایل و تبلت برای وبگردی استفاده می نمایند و روز به روز نسبت وبگردان موبایلی به کامپیوتری در حال افزایش است. با توجه به هوشمند شدن موبایل ها و تجهیزات الکترونیکی کاربران به راحتی می توانند وب سایت ها را در مرورگر موبایل مشاهده نمایند. امروزه این آمار در اغلب کشورها یا 50% رسیده و روز به روز در حال افزایش است.

 

 

با توجه به مطالب گفته شده در بالا در صورتی که وب سایت خود را برای کاربران موبایلی آماده سازی ننمایید و سایت شما نمایش درستی در صفحه های نمایش و مرورگرهای موبایل نداشته باشد شما حجم عظیمی از کاربران را از دست خواهید داد.

روش های مختلفی برای طراحی سایت موبایلی وجود دارد که بهترین روش آن بنا بر نظر گوگل در اکثر موارد طراحی سایت ریسپانسیو می باشد. طراحی سایت ریسپانسیو و یا رسپانسیو به نوعی طراحی وب سایت گفته می شود که در آن وب سایت نمایش خود را به سایزهای مختلف صفحه سازگار می نماید و کاربر به راحتی و بودن نیاز به بزرگنمایی و یا اسکرول می تواند صفحات وب سایت را مشاهده نمایید و در وب سایت گشت و گذار نماید.

اهمیت طراحی نسخه موبایلی وب سایت به حدی بالا رفته که کارشناسان وب مدیران وب سایت را تشویق به راه اندازی وب سایت در ابتدا برای موبایل و بعد برای کامپیوترها می نمایند و در حقیقت طراحی نسخه موبایلی وب سایت امروزه اولویت بیشتری نسبت به طراحی نسخه کامپیوتری گرفته است.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا اهمیت سازگاری وب سایت برای موبایل و تبلت در سال 1393 کاملا مشخص می شود و در صورتی که در حال طراحی وب سایت هستید و یا هم اکنون سایتی دارید سازگاری وب سایت با موبایل را به امکانات وب سایت اضافه نمایید.

در حقیقت با انجام این کار آینده وب سایت خود را تضمین می نمایید زیرا هر روز به کاربرانی که از موبایلی برای مرور وب استفاده می نمایند افزوده می شود و وب سایت شما پذیرای آینده وب خواهد بود.

سازگاری وب سایت با موبایل همچنین تاثیر مثبت بر روی رنکینگ وب سایت خواهد داشت. زیرا که زمانی که کاربران موبایلی وارد وب سایتی می گردند که سازگار با موبایل بوده به گشت و گذار خود در وب سایت ادامه می دهند و همین مورد باعث بالا رفتن مدت زمان ماندن کاربران در وب سایت می گردد که این مورد باعث بالا رفتن رنک وب سایت در موتورهای جستجو می گردد. همچنین موتورهای جستجو مخصوصا گوگل زمانی که کاربران از موبایل برای جستجو استفاده می نمایند به سایت هایی که نسخه موبایلی دارند رتبه بهتری می دهند و همین مورد باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خواهد بود.

در نتیجه در صورتی که به دنبال افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت خود هستید حتما سایت خود را سازگار با موبایل طراحی نمایید. حتی در صورتی که وب سایت شما نسخه موبایلی ندارد به راحتی می توانید امکان سازگاری با موبایل را به آن اضافه نمایید. برای هر گونه مشاوره در زمینه طراحی سایت های سازگار با موبایل با شماره های دارکوب تماس حاصل فرمایید.

سورس:

1393 سال طراحی سایت موبایلی می باشد

+ نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم مهر 1393 ساعت 14:17 توسط طراحی سایت دارکوب یک نظر

 

روش های تبلیغاتی متفاوتی برای بالا بردن رنک وب سایت و میزان بازدید کنندگان آن وجود دارد که می توانید بسته به بودجه و نوع فعالیت خود یکی از آنها را انتخاب نمایید. البته در صورتی که تمام روش های تبلیغات برای سایت به صورت مداوم در نظر گرفته شود سایت رنک قابل قبولی خواهد گرفت. چند مورد را در بخش زیر برای شما بیان می نماییم:

 

تبلیغات در سایت های پر بازدید

انجام تبلیغات در سایت های پر بازدید یکی از راه های افزایش رنک و بازدید کنندگان وب سایت می باشد. در صورتی که تبلیغات خود را در سایت های مرتبط به زمینه فعالیت خود قرار دهید نتیجه مطلوب تری از نظر سئو برای سایت شما در بر خواهد داشت. تبلیغات در سایت های پر بازدید و معتبر به برند سازی شما نیز کمک می نماید و باعث بالا رفتن اعتبار شغلی شما خواهد گردید. برای مشاهده لیست سایت های پر بازدید موجود در ایران با این لینک مراجعه نمایید.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

بانک های ایمیل فراوانی وجود دارند که می توانید ایمیل های تبلیغاتی خود را به آنها ارسال نمایید. شرکت های ارسال ایمیل انبوه این کار را برای شما انجام می دهند. دقت نمایید ارسال ایمیل انبوه در صورتی که تحت نظر سئو کار انجام نگردد ممکن است باعث صدمه به سئو سایت شما و در نهایت افت رنکینگ وب سایت شما گردد.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات برای سایت می باشد و بسیار مطمئن می باشد و ریسکی برای وب سایت شما نخواهد داشت. البته بهتر است ارسال اس ام اس را برای کاربرانی که بیشتر به کسب و کار شما نیازمندند ارسال نمایید. بانک های شماره تلفن های همراه با دسته بندی شغلی و منطقه ای مختلفی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده نمایید.

فعال بودن وب سایت

فعال بودن وب سایت یکی از روش های بالا بردن رنک وب سایت می باشد. فعال نگه داشتن وب سایت از طریق درج مطالب و مقالات مرتبط به زمینه شغلی به صورت دوره ای بر روی وب سایت می باشد. به عنوان مثال سعی نمایید هفته ای یک بار در وب سایت خود مقالات در زمینه شغلی خود و مورد نیاز مشتریان خود قرار دهید تا سایت شما فعالیت مطلوبی داشته باشد. هرچه این کار بر روی این کار تمرکز بیشتری بگذارید نتیجه بهتری خواهید گرفت به عنوان مثال می توانید مطالب را به صورت روزانه در سایت قرار دهید. همیشه برای اضافه نمودن مطلب به سایت کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید و مطالب با کیفیت بر روی سایت خود قرار دهید.

ایجاد لینک از سایت های دیگر

یکی از راه های دیگری که باعث بالا رفتن رنک وب سایت شما می گردد ایجاد بک لینک از سایت های دیگر به سایت شما می باشد. این کار را به صورت مدام انجام دهید و برای انجام این کار حتما با متخصص سئو مشورت نمایید زیرا در صورتی که این کار به صورت غیر طبیعی انجام شود صدمه به رنک وب سایت وارد خواهد آورد.

تبلیغات محیطی در سطح شهر

انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر و قرار دادن آدرس وب سایت در آن یکی از روش های تبلیغات بسیار خوب برای وب سایت می باشد. البته هزینه آن بسیار بالاست و هر مجموعه ای توان انجام این کار را ندارد.

تبلیغات در جراید و نشریات

تبلیغات در جراید و نشریات نیز یکی از روش های تبلیغ بر روی سایت می باشد. بهتر است این کار را بر روی جراید و نشریات مرتبط به کار خود انجام دهید و همچنین در بخش های انجام گیرد که معمولا خوانندگان به آن نیازمندند.

سورس:

 روش های تبلیغات برای بالا بردن رنک وب سایت

+ نوشته شده در چهارشنبه نهم مهر 1393 ساعت 13:4 توسط طراحی سایت دارکوب 2 نظر

 

امروزه شرکت ها از طرق مختلفی به تبلیغات برای معرفی کالا و خدمات خود می پردازند و هر یک سعی دارند به نوعی برند خود را معرفی نموده و اعتبار آن را بالا ببرند. یکی از راه های تبلیغات برای شرکت ها طراحی وب سایت می باشد. با توجه به رشد بالای استفاده از اینترنت داشتن وب سایت برای شرکت ها به امری بسیار مهم تبدیل شده است. زیرا کاربران بسیاری در اینترنت در جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود هستند و در صورتی که شرکتی وب سایت نداشته باشد مشتریان بسیاری را از دست خواهد داد. تنها حضور در اینترنت کافی نیست و در صورتی که شرکت ها در اینترنت فعالیت کافی را نداشته باشند عملا سایت طراحی شده نتیجه ای در بر نخواهد داشت. بهترین وب سایت در صورتی که پشتیبانی نشود و فعالیت نداشته باشد عملا تنها به عنوان کاتالوگ استفاده می گردد و نمی توان از آن به عنوان ابزاری در جهت جذب مشتریان جدید استفاده نمود. دارکوب یکی از قدیمیترین گروه های طراحی وب در ایران می باشد و در این سال ها تجربه ساخت سایت های موفق و نا موفق بسیاری را داشته و با توجه به این تجربه می تواند مجری و مشاور نحوه حضور شرکت ها در اینترنت با پایین ترین هزینه ممکن باشد.

 

اولین قدم برای حضور در اینترنت داشتن نقشه و هدف مناسب با توجه به بودجه می باشد. بدون در نظر گرفتن بودجه شرکت شروع طراحی سایت کاری اشتباه می باشد و ممکن است باعث عدم موفقیت پروژه گردد. پس از برنامه ریزی برای پروژه اولین قدم راه اندازی خود وب سایت می باشد که می بایست طبق اصول و قواعد طراحی وب و استانداردهای سئو طراحی گردد تا سایت بیشترین نتیجه را داشته باشد. رعایت اصول و قواعد سئو در سایت بسیار بسیار مهم بوده و در صورتی که به این بخش توجه نگردد ممکن است در آینده به وب سایت و کسب و کار ضررهای جبران ناپذیری وارد آورد. ظاهر وب سایت نیز بسیار مهم می باشد و در کسب اعتماد کاربران و مشتریان نقش اساسی ایفا می نماید. گرافیک وب سایت تاثیر بسیاری بر روی جلب اعتماد کاربر خواهد داشت و در صورتی که زیره کاری ها در سایت رعایت گردند باعث کسب اعتماد بیشتر کاربران می گردد.

امروزه نوع طراحی جدیدی مطرح گردیده که کاربر پسند تر از طراحی های قدیمی می باشد و آن را دو بعدی و یا مسطح می نامند. این نوع طراحی کاملا متمایز با طراحی های قدیمی می باشد و در آن به طرح بعد داده نمی شود و بخش ها توسط رنگ از یکدیگر جدا می گردند. این نوع طراحی ها معمولا تمام صفحه بوده و کاربران حس بهتری در مواجهه با این سایت ها دارند به طوری که این نوع قالب ها را محتوا اول می نامند. به این صورت که کاربر زمانی که وارد سایت می گردد اولین مورد درگیر مطالب وب سایت می گردد و گرافیک وب سایت برای کاربر باعث از دست رفتن توجه کاربر با مطالب نمی گردد.

همچنین امروزه با توجه به میزان استفاده بسیار کاربران از موبایل و تبلت برای جستجو و گردش در اینترنت راه اندازی نسخه موبایلی وب سایت بسیار مهم می باشد. دارکوب نسخه موبایلی وب سایت را به هزینه بسیار پایین انجام می دهد و این کار را با توجه به نظر گوگل به صورت طراحی سایت ریسپانسیو انجام می دهد. امروزه در حدود 50% از کاربران از موبایل برای جستجو استفاده می نمایند و داشتن نسخه موبایلی سبب می گردد کاربران بسیاری را از دست ندهید و کاربران بتوانند پس از ورود به سایت مطالب مورد نیاز خود را بیابند و مطالعه نمایند و در صورت نیاز عملیات های لازم را انجام دهند.

پس از طراحی وب سایت می بایست تبلیغات برای سایت انجام گردد. دارکوب این کار را به دو روش تبلیغات در سایت ها و همچنین بک لینک سازی انجام می دهد. بک لینک سازی به روش درست باعث افزایش رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو شدهع و به تدریج وب سایت در موتورهای جستجو بالاتر می آید و در نهایت جزو رتبه های بالا در گوگل می گردد. انجام این کار باعث می شود کاربران بسیاری که در جستجوی محصولات و خدمات شما در اینترنت هستند شما را بیابند و در صورتی که کالا و خدمات شما از نظر ایشان مناسب بود ثبت سفارش نمایند. انجام تبلیغات در سایت های دیگر هم باعث افزایش اعتبار برند شما می گردد و کاربران با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام می دهند.

روش های تبلیغات بسیار دیگری باعث بالا بردن اعتبار وب سایت نظیر ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ وجود دارند که برای موارد پیشرفته تر دارکوب به مشتریان خود توضیه می نماید. البته همه موارد تبلیغاتی می بایست تحت نظر متخصص تبلیغات اینترنتی انجام گردد و در صورتی که یک بخش بدون مشورت انجام شود ممکن است باعث افت شدید کسب و کار شما و حتی شکست کسب و کار اینترنتی شما گردد.

بسیار مهم است که تبلیغات اینترنتی خود را زیر نظر متخصص توسعه وب انجام دهید تا از وقت و هزینه خود نهایت نتیجه را بگیرید. برای مشاوره در این زمینه با کارشناسان دارکوب تماس حاصل فرمایید.

سورس:

ترقی  کسب و کار در زمان بسیار کوتاه

+ نوشته شده در شنبه پنجم مهر 1393 ساعت 11:28 توسط طراحی سایت دارکوب بدون نظر